Gücünü ülkemizden ve tarımından alan şirketimiz 2016 yılında bir kişi ile başladığı iş hayatına 8'si ziraat mühendisi 2'si Makine Teknikeri ve 4'ü Muhasebe uzmanı olmak üzere 14 kişilik ekibiyle hizmet vererek büyümeye devam etmektedir.

Abdullah KAHYA

Kumluca - Demre

Bölge Sorumlusu

abdullah@agroada.com

0 534 678 27 21

Bora HİÇDURMAZ

Ziraat Mühendisi

Antalya Bölge Sorumlusu

bora@agroada.com

0 533 916 05 85

Cüneyt COŞGUN

Ziraat Mühendisi

Makine Satış Sorumlusu

cuneyt@agroada.com

0 530 787 55 34

Muhittin UÇAR

Ziraat Mühendisi

Fethiye - Ortaca Bölge Sorumlusu

muhittin@agroada.com

0 539 700 58 20

Recep AKŞİT

Ziraat Mühendisi

Serik-Alanya-Gazipaşa Sorumlusu

recep@agroada.com

0533 383 26 18

Soner DEMİRKAPLAN

Ziraat Mühendisi

Fidelik Satış Sorumlusu

soner@agroada.com

0 530 224 87 54

Serkan USLU

Ziraat Mühendisi

İç Anadolu Bölge Sorumlusu

serkan@agroada.com

0 545 305 50 80

Nihat DEMİR

Makine Teknikeri

nihat@agroada.com

0 506 882 84 64

Orhan GÜLEREYÜZ

Makine Teknikeri

orhan@agroada.com

0 532 739 21 11

Burak KINCI

Muhasebe Uzmanı

burak@agroada.com

0 535 551 05 97

Elif Ergül YAHŞİ

Muhasebe Uzmanı

elif@agroada.com

0 533 916 11 94

Havva ERGUŞ

Muhasebe Uzmanı

havva@agroada.com

0 531 939 01 68

Hüseyin KARATAŞ

Muhasebe Uzmanı

huseyin@agroada.com

0 530 558 44 38